Menu Zamknij

Cardinalis cardinalis – Kardynał szkarłatny

Wiecie, dzisiaj nietypowo trochę. Co niektórzy już chyba tak „wyczaili” między postami a komentarzami, że lubię grać w gry. Lubię papierowe RPG, lubię planszówki, lubię też grać na konsoli. Tak, dobra, wy już wiecie, do czego zmierzam.

Ja za to wiem, wszędzie już dudnią wam o Cyberpunk 2077, lodówki nie da się otworzyć bez zobaczenia charakterystycznego napisu. Dlatego, żeby w waszych social media nie było monotematycznie – pogadamy sobie o LOGO firmy odpowiedzialnej za tak długo wyczekiwaną grę. O ptaszku w logo tak dokładniej.

Oto więc kardynał szkarłatny, jeden z właściwie pospolitszych ptaków Ameryki Północnej. Porównując go z logo, możemy nieśmiało stwierdzić, że osobnik ze zdjęcia troszkę za bardzo przybrał za wadze. Odrobinkę, wiecie, zima przyszła to trzeba trochę tłuszczu; no i to częściowo także piórka takie postawione, żeby grzać lepiej. Ogólnie to przecież zgrabny, przystojny koleżka z taką fajna czupryną! Pięknie czerwony kolor wynika z obecności karotenoidów w pożywieniu a poważne spojrzenie z zadziornego, terytorialnego charakterku. Niby lubi gęste zarośla i gałęzie ale zauważyć go łatwo – na przykład był to pierwszy gatunek ptaka który zaobserwowałam w grze Red Dead Redemption 2.

Po prostu tak śliczny zwierz zasługuje, żeby być w czyimś logo.

Autorka: Jen Goellnitz
Bratu dziękuję za zasugerowanie zwierzątka.

CD PROJEKT RED (niestety) nie płaci mi za ten post. Ale może tak chociaż z 20% zniżki…?

Opublikowano wRóżne okazje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.